Aneta Galisová nahá !

Aneta Galisová naháZ fotkami Anety Galisové, a to především těmi, kde je opravdu velmi spoře oděná, se na českém internetu doslal roztrhl pytel. Největší český bulvární deník Blesk přinesl serii fotek, kde je Aneta Galisová úplně nahá, pouze v černý lodičkách. To, že je Aneta Galisová uvedena na první, titulní stránce, začíná svědčit o tom, že se z ní stává celebrita - vždyť jiní prahnou po tom, aby se na titulní stránce objevili, a Anetě to trvalo prakticky jen pár týdnů.
Erotické fotografie byly foceny pro jeden autosalon a měli sloužit jako dárek pro exklusivní zákazníky, bylo však iluzorní si myslet, že se nedostanou ven a bulvár je nezveřejní. Jen je trochu škoda, že snímky přichází tak brzo po tom, co vyšla první várka fotek , kde je Aneta Galisová téměř nahá, focená pouze ve černém spodním prádle. uvidíme po víkendu, zda přemíra ohlasu na téma Anetiných fotek něco provede z hlasováním diváků - zda dostane hlasů o to více, nebo SMSek přijde málo.

Anketa

Myslíte, že nahé fotky Anety Galisové

Celkový počet hlasů: 1492

Nahá fotky na těchto stránkách zveřejňovat nebudeme - nepřijde nám to správné. Pokud je budete chtít najít,  zkuste to jinde :) , za chvilku jich bude plný internet. Doufejme jen, že to u téhle úrovně fotek skončí, a nepřijdou další, více šokující. Ty v tom černém luxusním prádle by asi stačily ...