Kniha návštěv

Datum 30.10.2009

Vložil Josef

Titulek Super Aneta

Odpovědět

Samozřejmě, že to není pravda. Kacabimu o to ani nejde. Musí být, buď mentálně postižený, nebo je to jednoduchý, frustrovaný chudák, který si něco nalhává, aby se mu ulevilo.

Datum 30.10.2009

Vložil kacabi

Titulek aneta galisova

Odpovědět

nepostoupila kvuli tomu ze je to lezba a kurva

Datum 30.10.2009

Vložil jakub

Titulek Re: aneta galisova

Odpovědět

neni to pravda

Datum 26.10.2009

Vložil Tqm

Titulek Dj

Odpovědět

Hledám zpěvačku..... mrkni na www.idj.cz/djvana a poslechni si styl popř.se ozvi, lépe dříve než později, ale to poznáš. Již jsem spolupracoval s Javůrkem z X-Faktoru

Datum 22.10.2009

Vložil Peter Rafay

Titulek Ahoj Aneto

Odpovědět

Tady máš muj mail funko3@seznam.cz mužeš mi napsat když chceš Anetko.Libiš se mi.Sem se do tebe zabuchnul.

Datum 22.10.2009

Vložil Tereza

Titulek OmG

Odpovědět

Já bych chtěla vidět vás jít do Super Star, Anetka byla naprosto skvělá... Zpívat uměla a mluvit taky! Dyť je nejvíc sympatická... Super star tim přišla o hodně...
A ty si neber do huby něhoko, koho neznáš.. Debile

Datum 22.10.2009

Vložil Milda

Titulek nauč se alespoň česky dilino!!!

Odpovědět

Že jsi píča to už jsme věděli dávno, ale když už si chceš hrát na SuperStar, tak se nejdřív alespoň nauč česky ;o) EROTICKÉ FOTKY Z KAMARÁDKOU? To si děláš prdel, ne? Snad ERICKÉ FOTKY S KAMARÁDKOU!!! Zdarec!

Datum 22.10.2009

Vložil Josef

Titulek Re: nauč se alespoň česky dilino!!!

Odpovědět

Aneta rozhodně do finále SuperStár patří, protože umí zpívat. Je hezká, milá, sympatická, holka s chytrýma očima. Její dřívější aktivity mně nepohoršují, mám rád pohled na cokoliv pěkného. Ale Ty jsi to nezvládl. Okamžitě ses prozradil. S tím svým příspěvkem ses zařadil do V. cenové a mentální skupiny. Bohužel, nejsi sám, je Vás víc.

Datum 21.10.2009

Vložil Hellraiser

Titulek Pro mou ceskoslovenskou hvezdu :-))

Odpovědět

Uz nema cenu psat o tom, jaka je to strasna skoda, zes vypadla (to je totiz kazdemu, kdo slysi, uplne jasne)...jedno je jiste- TY jsi Superstar tehle serie, aspon pokud jde o holky, zadna jina tam neni takova osobnost (opravdu OSOBNOST, ne jen jakasi hra na osobnost) jako TY...lidi, kteri te pomlouvaji a nadavaji ti, jsou akorat zakomplexovani zavistivci, kteri nevi, co je to originalita, styl, hvezdny look i hlas, plus skvela anglictina...no proste superstar jak vysita!! Hlavne se nenech temi zavistivci otravit a bojuj, Tvoje chvile jeste prijde a showbusiness at se trese!!! :-))

Datum 20.10.2009

Vložil Peter Rafay

Titulek Anetka

Odpovědět

Aneto doufam že nekdy budeme i kamaradi.Když se vice budeme poznat.Posilam ti pusinku Anetko.