Kniha návštěv

Datum 20.10.2009

Vložil Robert

Titulek superstar

Odpovědět

Ahoj, tak jsem dnes byl celkem zklamán, že Aneta neprošla dalším kolem soutěže. Zřejmě to mohly ovlivnit události ohledně fotografií. Anet, je to moc velká škoda. Rozhodně jsi měla na to jít dál. Ale jak již to řekl pan Hejma dnes večer, že hlas máš a i kdyby jsi nepostoupila, tak na to máš se s hlasem prosadil a zaroveň několik kol zpět, že prohlášení ohledně ,,slintání,, velké skupiny diváků. Prostě a jasně řečeno. Umíš zpívat, jsi hezká moc, tak to prakticky ber, že jsi z holek vítěz. Hodně štěstí v dalším životě AHOJ

Datum 20.10.2009

Vložil pavla

Titulek Re: superstar

Odpovědět

Anetko já ti fandila a když si vypadla tak jsem brečela za tebe jdi příští semifinále ještě do superstar jo!A napiš m tvoje číslo na icg a na mobil nejsem zloděj já chci tvůj mobil, moc a moc ti fandim!

Datum 19.10.2009

Vložil jirka

Titulek hodně zdaru

Odpovědět

Přeji Tobě Aneto, ať se Ti daří, co možná nejlíp. Jsi krásná mladá žena ( to ale víš sama, to není novinkou ). Popravdě se přiznám, že mi připadalo, jako že si smířená s tím, že dnes vypadneš, jen ty ses usmívala, a myslím, že si to tušila. Moc Ti to slušelo, každé kolo, co jsem měl možnost vidět. Svoje si řekla v NE těm úchylným novinářům, kteří se stébla chytají, aby měli o čem psát. Tvoje fotky jsou super, nemáš se za co stydět, jsi mladá, sexy. Až dnes jsem viděl Tvou fotogalerii. Bylo milý Tě poslouchat, a tak Ti přeji, pokud půjdeš jakoukoliv cestou, tak ať ta cesta je co nejmíň trnitá, a hodně zdaru

Datum 19.10.2009

Vložil Emka

Titulek život snad nekončí

Odpovědět

Aneto,(jestli tohle budeš číst), moc nás mrzí, že Tě už nebudeme vídat v soutěži, bylas super, člověk se musel usmívat, protože i Ty se usmíváš, život za to stojí, tak se drž a ještě všem ukaž, co umíš! Rozhodně je spousta lidí, co Tě rádi budou poslouchat, tak nás nenech dlouho čekat!!!!!!!!

Datum 19.10.2009

Vložil plexa

Titulek No..

Odpovědět

..no škoda no..

Datum 19.10.2009

Vložil Peter Rafay

Titulek Neměla vypadnout Aneta

Odpovědět

Je mi lito že Aneta vypadla.Mne se libi.To se nemělo stát.

Datum 19.10.2009

Vložil Tomáš :)

Titulek ...

Odpovědět

Končim :'( do piči.. :( plakam.. :'( anetko.. jsi nejlepší !

Datum 19.10.2009

Vložil Tomáášek xD

Titulek Anéétkaa :D

Odpovědět

Jéé :D taký jihoočešká :D

3 kolo - Není co komentovat. Fakt super co jsi předvedla :)
Doufám že se ti bude dařit :-P :-)

Dole na stránce je napsáno
Aneta Galisová - budoucí Česko slovenská Superstar 2009
a já tomu pevně věřím

i kdyby to s těma fotkama tak nebylo. Nech to bejt. Dementi.:) Tak čáu, budu ti fandit :)

Datum 19.10.2009

Vložil Tomáš - Praha x)

Titulek .

Odpovědět

To lucka: Máš pravdu asi tak. Já to dneska viděl u dědka. Ten takový sračky čte. Je to její věc. Ty trapáci z novim se všude serou. Vše skomolí ;) Tak čekám na bednu :) až to skouknu:) hlavně zejtra :-P Jak se předvedou :)

Všichni jste trapní, co to tu vypisujete. Ty odkazy na její fotky.

Závidíte jí to tělo? Nedivim se. Uchyláci a dementi.

Anet, fandim ti :)

Datum 19.10.2009

Vložil lucka

Titulek omluva

Odpovědět

Ahoj Aneto, sleduji superstár se svým ročním chlapečkem. Má rád muziku a poprvé čeká u obrazovky. Tvůj hlas ho naladil. Slyšela jsem, že jsi něco nafotila a objevilo se to v "Super Blesku". Nečtu Blesk, jsou tam jen prasárny. Tak si myslím, pokud jsou inteligentní lidi tak je ani nečtou a pokud si je stejně koupi, tak je čtou jako tchán na záchodě. Ty fotky není chyba. Byl to tvůj život i velké hvězdy se fotí nahé. Ty máš co ukázat, umíš zpívat tak teď zpívej. Držíme pěstičky i Daniel a celá naše rodinka.